• szafy na wymiar warszawa wawer

Meble na wymiar

Obecnie zamawianie mebli robionych na wymiar stało się na tyle powszechne, że przynajmniej w nowo budowanych domach nikt nie porywa się raczej na zakup segmentowej kuchni z salonu. Także w wielu mieszkaniach pojawiają się kuchnie robione na wymiar. Jeżeli ktoś już decyduje się osiąść w danym miejscu i zamieszkać na lata, stara się stworzyć wokół siebie idealnie zagospodarowaną przestrzeń.

Co przede wszystkim przemawia na wyborem mebli na wymiar?

  • Idealne dopasowanie do dysponowanej przestrzeni
  • Funkcjonalne i praktyczne rozmieszczenie stref, półek, szuflad.

Wygląd zgodny z gustem

Wypełnianie wnęki w przedpokoju szafą wnękową do podłogi do sufitu jest często praktykowanym standardem. Meble do kuchni także najczęściej robi się już pod wymiar. Również garderoba jest tym miejscem, w którym dla optymalnej funkcjonalności, zależnie od indywidualnych potrzeb, wykonuje się pomiary i zamawia odpowiadające rozwiązania wykonywane do dedykowanej garderoby.

 

Meble do dużej i małej kuchni

Wybór umeblowania robionego na wymiar do małych kuchni wydaje się naturalny. Tutaj liczy się każdy centymetr przestrzeni. Zestaw mebli ze sklepu nigdy nie będzie idealnie pasował lub będzie za duży. Meble robione na specjalne zamówienie mogą zabudować ścianę od podłogi aż po sufit, zwiększając tym samym do maksimum cenną przestrzeń w szafkach, nie zabierając jej samej kuchni.

W dużych kuchniach zestaw mebli zakupionych na oko może gubić się w przestrzeni pomieszczenia. Luki i pustki w kątach też nie wyglądają dobrze. Przy wyborze kuchni na wymiar można na przykład zrezygnować z górnych szafek wykorzystując tę przestrzeń dekoracyjnie. Można też zamiast luk, stworzyć zamknięte duże szafki magazynowe.

Inna historia to kuchnie na poddaszach, nietypowe wymiary kuchni, ścięcia, brak kątów…zdarzają się i takie. Żaden gotowy zestaw nie będzie tu pasował, tymczasem meble na wymiar mogą być wykonane w dowolnych kształtach, mniejsze obok większych, z pościnanymi ściankami i we wszelkich możliwych konstelacjach. Rozwiązaniem mogą być także blaty wchodzące zamiast parapetów wprost pod okna.

 

Wszystko ukryte

Wolnostojąca lodówka, czy panel do obsługi zmywarki niekoniecznie jest atrakcyjnym elementem w kuchni. Meble na wymiar mogą idealnie pokrywać wszelkie urządzenia AGD wykorzystywane w kuchni. Sprzęty nie będą szpecić, a przy tym dostęp do nich będzie równie prosty, jak bez mebli maskujących – po prostu po otwarciu drzwiczek szafki, otwieramy bezpośrednio lodówkę.

 

Wymiarowość i rodzaj szafek

Każda gospodyni ma pewne swoje przyzwyczajenia, częściej lub rzadziej używa określonych sprzętów, może bardziej preferować półki lub szuflady. Szafki kuchenne na wymiar to także ukłon w ich stronę. Teraz można wybrać szerokości poszczególnych segmentów, rodzaj otwierania, wypełnienie szufladą lub jako zwykła półka. Daje to nieograniczone możliwości aranżacyjne także wewnątrz mebli.

 

Indywidualna kolorystyka

Wybierając meble na zamówienie już nie trzeba iść na kompromis i wybierać pomiędzy pomiędzy wyglądem lub funkcjonalnością gotowych mebli. Nasze perfekcyjnie skrojone meble, można obudować dowolnego koloru korpusami, drzwiczkami i blatami. Do tego nie muszą to być kolory jednolite, ale wszystkie kombinacje kolorystyczne, jakie możemy sobie wymarzyć.

 

Oświetlenie

Jeżeli oświetlenie kuchni nie daje pełnego komfortu jasności w strefie meblowej lub jeśli po protu chcielibyśmy wyposażyć je w dodatkowe reflektorki – jest to możliwe. Meble za zamówienie można zaaranżować w dowolny sposób, instalując listwy z halogenkami lub punkty oświetleniowe w wybranych miejscach.

 

Nowoczesne systemy, bezawaryjność, dowolne akcesoria

Meble za specjalne zamówienie klienta będą zaopatrzone w bezawaryjne systemy otwierania szuflad. Do szafek można wybrać gałki lub uchwyty pasujące do stylu całej kuchni. Zamiast uchwytów można się zdecydować na otwieranie dotykowe.

Oprócz tego w szafki i szuflady można wyposażyć w organizery ułatwiające przechowywanie, sortowniki odpadów, szafki typu cargo, nawet w wąskich segmentach.

Meble na wymiar to odpowiedź na spersonifikowane potrzeby indywidualnego klienta.

Produkujemy meble na wymiar. W zakresie naszych prac znajdą Państwo meble do kuchni, sypialni i przedpokoju oraz wiele innych.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi wyprodukowanymi przez nas meblami:

 

Zapraszamy do kontaktu z Cargo-Meble Warszawa.

szafy przesuwne warszawa wawer