• szafy na wymiar warszawa wawer

Szafy na wymiar

Szafy na wymiar to już nie tylko średniej urody mebel do wypełnienia kąta w przedpokoju. Szafy z przesuwnymi drzwiami, o dopasowanych do potrzeb Klienta proporcjach, stawia się już we wszystkich pomieszczeniach – czy to będzie sypialnia, czy garderoba czy salon. Jest to mebel uniwersalny, różnorodnego zastosowania. Nie tylko jako miejsce przechowywania rzeczy, ale również w funkcji ozdoby mieszkania, czy rozdzielenia poszczególnych stref w domu.

 

Funkcja ozdobna szafy na wymiar

Pierwsze szafy na wymiar pełniły jedną podstawową rolę: były funkcjonalnym, robionym na wymiar miejscem na schowanie mnóstwa ubrań, kurtek, butów i znajdowały swe miejsce przede wszystkim w przedpokoju. Drzwi takiej szafy stanowiła płyta drewnopodobna, na której – w wersji na bogata – naklejano lustro. Dzisiejsze drzwi przesuwne mogą stanowić istne dzieła sztuki. Można je wykonać w wersjach graficznych, nanosząc na nie obrazy. Można zastosować stonowane, ale piękne szkło lacobel w przeróżnych kolorach. Drzwi szafy mogą być przeróżny sposób dzielone w ramach jednej powierzchni, mieszając struktury i tekstury, a także barwy wypełnień. Możliwości te sprawiają, że szafa na wymiar jest odpowiednia także do pokoju dziecka – będzie zabawna, kolorowa i interesująca.

 

Więcej niż szafa

Szafa wykonana na wymiar i na zamówienie to coś więcej niż tylko zwykła szafa – to szafa dedykowana potrzebom indywidualnego Klienta. Spotkanie z projektantem i rozmowa pozwolą na wspólne uzgodnienie idealnych rozwiązań dla domu Klienta. Nie będzie tu miejsca dla przypadku, wszystko zostanie dokładnie przemyślane i ze szczegółami odwzorowane w realizowanym projekcie.

Szafa będzie kryła odpowiednią dla domowników ilość stref z wieszakami. W półkach zastosujemy odpowiadające Klientowi wysokości pomiędzy poszczególnymi piętrami. Na górze, która jest mniej dostępna ze względu na wysokość, stworzymy strefę przeznaczona na tak zwane pawlacze, dla rzeczy mnie używanych. Przy podłodze znajdzie się miejsce na buty i cięższe przedmioty do użytku w domu jak odkurzacz czy deska do prasowania.

Szafy na wymiar z przesuwnymi drzwiami sprawdzają się także w salonie. Szczególnie, jeśli w małym mieszkaniu salon pełni zarazem funkcję sypialni. Szafa wnękowa może tutaj zawierać część do przechowywania ubrań oraz wydzielone miejsce na telewizor i sprzęt RTV.

Bazując na naszym doświadczeniu i opierając wizje o swoje wymagania, Klient otrzyma produkt idealny, uszyty na miarę właśnie dla niego.

 

Szafa na wymiar to oprócz szafy także:

  • Regał
  • Szafa biurowa
  • Szafa odzieżowa
  • Biblioteczka
  • Szafa na zabawki
  • Spiżarnia
  • Garderoba

Akcesoria i systemy ułatwiające przechowywanie

Szafy na wymiar to dowolna aranżacja jej wnętrza. Części z wieszakami mogą wysuwać się ułatwiając zawieszanie i wyciąganie ubrań. Szuflady na luźne elementy mogą zawierać separatory. Dolne sektory możemy wyposażyć w wygodne systemy do przechowywania butów. Szafa z drzwiami przesuwnymi to oszczędność miejsca w pomieszczeniach, gdy nie ma możliwości otwierania uchylnego drzwi.

 

Szafy na wymiar pozwolą idealnie wykorzystać przestrzeń nawet najmniejszego przedpokoju. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Cargo-Meble Warszawa.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi wyprodukowanymi przez nas meblami:

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szaf od firmy Cargo-Meble Warszawa.

szafy przesuwne warszawa wawer